Intermediate

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Orta Seviye İngilizce

Intermediate seviye İngilizce kursu, öğrencilerin İngilizce becerilerini orta seviyeye çıkarmasına ve İngilizceyi farklı alanlarda kullanabilmesine yardımcı olur. Kurs sayesinde öğrenciler aşağıdaki kazanımları elde edebilirler: Kelime dağarcığını genişleterek daha geniş bir yelpazede konular hakkında konuşabilirler. Gramer bilgilerini geliştirerek daha karmaşık cümleler kurabilir ve daha doğru bir şekilde iletişim kurabilirler. Okuma ve dinleme becerilerini geliştirerek farklı kaynaklardan bilgi edinebilir ve farklı kültürleri daha iyi anlayabilirler. Konuşma becerilerini geliştirerek daha özgüvenli ve etkili bir şekilde iletişim kurabilirler. Kurs boyunca öğrenciler, “autobiography” (otobiyografi), “conditional sentences” (koşullu cümleler), “The Great Gatsby” (Muhteşem Gatsby), “The Newshour with Jim Lehrer” (Jim Lehrer ile Haber Saati) gibi kelimeleri, gramer konularını ve metinleri öğrenirler. Bu bilgiler sayesinde öğrenciler, “I am writing my autobiography.” (Otobiyografimi yazıyorum.), “If I had a million dollars, I would buy a house.” (Bir milyon dolarım olsaydı bir ev alırdım.), “The American Dream is a myth.” (Amerikan Rüyası bir efsanedir.), “The war in Ukraine is still going on.” (Ukrayna savaşı hala devam ediyor.), “I am planning to go to graduate school.” (Yüksek lisansa gitmeyi planlıyorum.) gibi cümleleri kurabilir ve anlayabilirler. “The Newshour with Jim Lehrer” (Jim Lehrer ile Haber Saati) gibi haber programlarını, “The Economist” (Ekonomist) gibi akademik dergileri ve “TED Talks” (TED Konuşmaları) gibi konuşmaları dinlerler. Bu dinlemeler sayesinde öğrenciler, farklı konulardaki konuşmaları takip edebilir, farklı kültürleri tanıyabilir ve güncel olayları daha iyi anlayabilirler. Akademik konular, iş toplantıları, günlük yaşam konuları ve kişisel deneyimler ile ilgili konuşmalar yaparlar. Bu konuşmalar sayesinde öğrenciler, farklı bakış açılarını ifade edebilir, farklı kültürleri daha iyi anlayabilir ve iş hayatında daha başarılı olabilir

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

abd devam et
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 • Türkiye’nin 1 numaralı İngilizce dil okulunu tercih ederek zaman ve paranızı koruyun.
 • İngilizce konuşturan güncel içerikli dil eğitim programı yalnızca Just English’te.
 • Yerli ve yabancı eğitim kadromuz ile ingilizce konuşmanız artık çok daha kolay.
 • Dileyene konuşma ve bire bir destek dersleri ile sınırlarınızı zorlayacak, siz de binlerce öğrencimiz gibi akıcı İngilizce konuşabileceksiniz.

Geleceğinizle tanışmaya hazır mısınız?

İşte size Just English’in muhteşem renkli dünyasına girme fırsatı. Sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünyanın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English’liden biri olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English Kadıköy şubesine gelin ve yarına daha gülümseyerek bakın.

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim